Alle politieke onrust rond PAR lijkt de partij van premier Rhuggenaath nauwelijks te deren. Toch ligt er een probleem op de loer.
De koopkracht van de bevolking blijft maar dalen, terwijl het bedrijfsleven flinke winsten boekt waar de lokale economie geen voordeel uit haalt. In tegendeel de belastingbetaler moet de kosten van de infrastructuur voor het toerisme op zich nemen.
Ongelijke scholingskansen zorgt verder voor armoede en dus groeiende criminaliteit. Er lijkt iets mis met de moraal binnen de PAR.
Vele politici raakten in opspraak en moesten het veld ruimen voor landsverraders die de eigendommen van het eilandgebied Curacao aan derden schonken voor een appel en een ei.
Het zijn namelijk geen incidenten meer. Het is epidemisch. En toch lijkt het ze weinig te deren, ze borrelen vrolijk verder, happen een bitterballetje weg en zwaaien naar de kiezers. En die gehersenspoelde kiezers zwaaien vrolijk terug.
De komende weken mag Rhuggenaath uitleggen waarom Stef Blok geen racist is en waarom we allemaal rijk worden als de belasting voor rovers en plunderaars verder wordt afgeschaft.
Dit riekt naar Rhuggenaathiaanse chantage. En dat is het ook. Eigenlijk vermoordt Rhuggenaath iedere kameraad. Je weet niet hoe hij het doet, maar als coalitie-partner ben jij straks weg terwijl hij er nog vrolijk zit.
De PAR vernederde zo de FOL, PNP, en PAIS, allen partijen die nu geen zetel meer boeken, dankzij de doelstellingen van Rhuggenaath. Tradities en culturele waarden worden opzij geschoven om plaats te maken voor zogenaamde innovatie.
Mocht het kabinet onverhoeds toch vallen en er komen nieuwe verkiezingen, dan heeft Rhuggenaath wel een probleem. Niet alleen dat hij verliest, nee, want Schotte heeft de beste papieren en komt ongeacht verkiezers bedrog weer lachend als winnaar uit de bus.
Verschillende onsamenhangende maar wel door elkaar heen verweven rechtzaken moeten Schotte buiten schot houden totdat het Koninkrijk alles veilig gesteld heeft. Dwz, olierechten, vliegveld (CAP/KLM) en haven (ISLA/CDM) om de controle over in- en export beter te beinvloeden.
Regeren met Rhuggenaath komt namelijk neer op etnische suïcide en economische deportatie van de landskinderen.
Het kerkhof van gevallen ministers, verloren bonnetjes, valse beloften en geknakte coalitie-genoten zal te groot worden om nog genegeerd te kunnen worden.
Omdat Rhuggenaath dat zelf ook weet, vertrekt hij straks naar Europa. Daar kunnen ze een man met zijn eigenschappen en talenten goed gebruiken. De politieke Unie valt dan misschien uiteen, maar Rhuggenaath zal lachend overeind blijven.
Crickey Conservation Society 2018.
Top ambtenaren met verslavende middelen beinvloeden, zodat zij de juiste contracten tekenen met degenen die alle renderende publieke eigendommen privatiseren?
Junkies running the ethnic horror show?
Het confisceren van volkseigendommen, met belasting geld het geconfisceerde oplappen, en dan mooi weer spelen in de media, terwijl de lokalen corrupt genoemd worden.
Dat heet democratie?
Dat is zoals de straffen in het leger, maar dan erger. Als er één de regels niet volgt, dan moet de hele troep een uur langer lopen. Om de “sociale controle” op te voeren. De gedragspsychologen van de regering geven zich nog altijd geen rekenschap van de desastreuze collaterale schade. Wat gaan we over pakweg een jaar doen met een maatschappij die verklikking als een morele verplichting aanziet? Reken daar nog bij dat intussen heel wat mensen de precieze regels gewoon niet meer kennen omdat ze niet te volgen zijn. Dan creëer je heksenjachten en overbelaste telefoonlijnen bij de hulpdiensten.… Read more »
The Mark of the Beast?
Alle potentaten bijeen?